Ludzie religijni odstraszają od Boga… a co jeśli Bóg jest prawdziwy?

 

Kim jestem?

Jak to pan z youtuba obok śpiewa jestem tylko człowiekiem… podpisuje się pod tym…

Choć zastanawiając się głębiej.. może aż człowiekiem?

Temu jak kiedyś sądziłem 'próżnemu… sadystycznemu… agresywnemu… opuszczającemu… niememu… nieodpowiadającemu… żądnemu władzy, hierarchii… czekającemu jedynie tylko na oddawanie mu chwały i czci’  Bogu tak zależało na mnie, że aż zszedł na ziemię… po to by oddać za tego 'tylko człowieka’ jakim jestem ja życie?

W każdym razie w dowodzie napisali, że podobno nazywam się:

Tomek Urban

Kontakt w sprawach wiary:

Jeśli chcesz ze mną pogadać jako z członkiem kościoła Jezusa Chrystusa, to proszę zwróć się raczej do kogoś kto będzie bliżej Ciebie, nie wyrobię… i mogę niestety nie zdołać CI nawet na maila odpowiedzieć.

Kościół Jezusa Chrystusa jest budowany przez Ducha świętego… idź zatem, do tych ludzi którzy z nim współpracują i razem z nim budują.

Którzy to? – mnie nie pytaj po owocach poznasz

Tu znajdziesz przykładowe mapki z ludźmi:

mapka.tk

(Podałem te mapki bo każdy się może na nie zapisać 😛 – więc niech Duch Święty poda Ci do kogo się odezwać… jego to działka)

 

Kontakt w sprawach przyjacielskich:

Jezus powiedział jakoś tak:

’Zyskujcie sobie przyjaciół niesprawiedliwą mamoną..’

O przyjaźniach dowiaduje się więc zwykle logując się na konto jego numer to:

IBAN: IEEAPLPAXXX
(Tomek Urban)

A tak na serio jeśli widzisz w tym sens i czujesz że coś na tej stronie dostałaś/eś i chciałabyś/łbyś tego więcej to wiesz gdzie zasiać. To wszystko wymaga ogromu czasu… i nie jest to tylko stworzenie strony… ale szukanie, badanie swojego serca, budowanie wiary i tworzenie wielu innych rzeczy w Królestwie Bożym…

Kontakt w sprawach BB (bluzgów i błogosławieństw):

Jak już koniecznie chcesz bym coś przeczytał i uważasz że jest to niezbędne pisz.

Zanim jednak coś napiszesz spójrz w lustro i sprawdź czy nie chcesz tego przypadkiem napisać sam do siebie…

[email protected]

O stronie

Mam nadzieje że znajdziesz na tej stronie wiele tzw. oczywistych – oczywistości, do których każdy sam może dojść jak się chwile sam zastanowi. I SUPER, o to chodzi. Jest napisane że Duch Święty będzie nas przekonywał co jest prawdą.

To co mnie rozbraja to to że jak zaczynam żyć wg tych oczywistych oczywistości, w duchu i w prawdzie to i sama obecność Boża też staje się coraz bardziej realna i prawdziwa. I kto by pomyślał, że chodzi po prostu o prostotę i prawdę… pierwsi apostołowie byli prostymi ludźmi… dlaczego takich wybrał?

Tak wracając do strony zdaje sobie sprawę z mojej ułomności 'intelektualno-polonistycznej’… przepraszam za prostotę języka i składni. Jednak praktycznie zapewnić mogę, że Ci co wyrosną 'ponad to’ się nie zawiodą… co jest mojego autorstwa (teksty) zezwalam na dowolne cytowanie zgodne z prawem (nie przypisuje sobie żadnych praw majątkowych co do tej treści). Żyję tylko dlatego że Jezus Chrystus za mnie umarł – to wszystko jest jego.

Share This