Jeszcze jedna obserwacja, która do niczego nie pasuje naukowcom…  Hel na naszej planecie powstaje w dosyć specyficznych warunkach, podczas procesu radioaktywnego wyrzucana jest cząstka alfa zamieniająca się w atom helu. Tak w skrócie…

Z kolei właściwości tego pierwiastka są dosyć specyficzne bardzo szybko przenika, zacytuję (z artykułu Nowa ziemia, a tam z książki Bruce Malone, Censored Science. The Suppressed Evidence):

Hel jest bardzo małym, energetycznym atomem, który migruje w mierzalnym tempie przez każdą substancję. To dlatego nawet aluminiowane balony helowe nie latają w nieskończoność. Poprzez zmierzenie ilości stworzonego helu, ilości helu jaka została w krysztale i tempie w jakim z niego przecieka, może zostać ustalony czas w jakim dochodzi do radioaktywnego rozpadu. Określono to dla rozmaitych formacji granitu, pobranego z różnych głębokości i wziętą pod uwagę temperaturą. Rezultaty z ostatnich eksperymentów dały zdumiewające wnioski, że do rozpadu radioaktywnego, który tworzy hel (co miałoby mieć miejsce miliardy lat temu) doszło w ciągu zaledwie ostatnich sześciu tysięcy – plus minus dwieście – lat. Hel nie powinien być uwięziony w trylionach maleńskich kryształów cyrkonu na całej naszej planecie w formacjach geologicznych mających miliony lat.

Bóg pozostawił tryliony mikroskopijnych “balonów helowych” (kryształów cyrkonu w formacjach granitu), które ciągle zawierają hel – hel którego nie powinno tam być jeśli te kryształy powstały ponad kilka tysięcy lat temu. Czy to oznacza, że granit jest młodszy niż się powszechnie uważa? Jakie są implikacje dla historii Ziemi jeśli granit jest młody? Jest to jeden z wielu dowodów potwierdzających niedawne stworzenie naszej planety. Istnieją jeszcze inne dane, które w mocny sposób sugerują potrzebę bardziej otwartej dyskusji na temat wieku Ziemi. Powodem dla którego o odkryciach tego typu nigdy nie mówi się w szkołach i muzeach jest to, że “przewodnicy” po współczesnej naturalistycznej nauce potrzebują niezwykle starej Ziemi aby utrzymać ich własną wiarę, że życie powstało samo z siebie bez ingerencji Boga”.

Możesz poczytać o tym:

https://www.gotquestions.org/Polski/dowody-mlody-wiek-ziemi.html

http://nowaatlantyda.com/2016/11/17/wiek-ziemi/ – na tej stronie są różne inne dziwne teorie o ufo w które nie mam jak wierzyć, w każdym razie stamtąd pochodzi cytat powyższy, zawierający przełożony fragment książki Bruce Malone.

Share This