• Czy obserwujemy tworzenie się nowych gatunków? – NIE
  • Czy obserwujemy ginięcie kolejnych gatunków – TAK

Dlaczego nie powstają nowe cechy, nowe geny poza tymi które już istnieją? To co obserwujemy (tzw. zmiany genetyczne) to nie powstawanie nowych cech ale albo zanikanie, albo uwidacznianie różnych cech które już istnieją.

Nie ma nowych gatunków… natomiast wymarłych jest coraz więcej? Nikogo to nie zastanawia?

Jedyną metodą jaką znaleźliśmy na tworzenie nowych gatunków to jak je sami zrobimy – łącząc istniejące cechy z różnych organizmów robią tzw. GMO

To co obserwowaliśmy wcześniej – czyli tzw. selekcja naturalna to nic innego jak odizolowanie innych pewnych cech, i zmniejszenie się bioinformacji. Każdy hodowca rasowych psów wie, że jego pies jest znacznie mniej odporny na choroby niż zwykły kundel – mieszaniec, odizolowane cechy nie dają pozytywnych rezultatów (w postaci lepiej przystosowanego organizmu).

Więcej o  dewolucji możesz przeczytać np. tutaj.

Olbrzymy przed potopem?

Ja od siebie dodam jeszcze fragment z bibli o olbrzymach i innych stworach przed potopem. Podobno ludzie wtedy wg bibli kombinowali jakieś rozmnażanie z demonami i z tego wychodziły olbrzymy. W każdym razie przy ponownym przyjściu ma być podobnie jak za czasów Noego (wg bibli), też ma być coś z rozmnażaniem nie tak… Noe i jego rodzina zostali jako jedni z niewielu niezanieczyszczeni…

W jaki sposób można zrobić z człowieka olbrzyma jak nie poprzez genetyczne modyfikacje? – nie wiem?

Jeśli robili genetyczne modyfikacje to jak? nie mam pojęcia… albo demony rzeczywiście, albo np. napromieniowanie.. (ślady wygasłych elektrowni jądrowych są na ziemii teoretycznie pochodzenia naturalnego). Nawet jeśli pochodzenia naturalnego, to mogli się np. płodzić w takich 'świecących’ świątyniach i rodzić potem zdeformowane dzieci.

Wiem, że kolejna bajka 🙂

Share This